Siltums mājai, siltums ģimenei!

Kamīni, kamīnkrāsnis un malkas plītis

  • kamīni m-design
  • kamīni m-design
  • kamīnkrāsnis tonwerk
  • kamīni hoxter
  • kamīni m-design
  • kamīni hoxter
  • kamīni hoxter
  • kamīnkrāsnis leda
  • kamīni hoxter
kamīni

Kamīni

Dzīvā uguns kamīnā nomierina un sniedz patīkamu siltumu. Kamīnu var dēvēt par mājīguma un komforta simbolu.

Kamīni mēdz būt ļoti dažādi un viss atkarīgs tikai no cilvēka izdomas un iespējām. Arī kamīnu apdares materiāli mūsdienās ir daudzveidīgi. Visvairāk tiek izmantots dabīgs akmens, stikls, keramika, metāls. Mēs piedāvājam individuālu pieeju katram klientam - Jūs varat izvēlēties kādu no dizaineru izstrādātajiem modeļiem vai arī kamīns tiks projektēts un izgatavots tieši Jums.

Kamīni mūsdienās ir pieņēmuši dažādas formas, bieži pildot vairākas funkcijas, un ir svarīgi atcerēties, ka, neskatoties uz pieejamā koksnes daudzuma samazināšanos pasaulē, kamīni tiek pārveidoti, lai tie kļūtu daudz siltumefektīvāki un modernā interjerā prasība pēc kamīna kļūst ik dienas jo pašsaprotamāka. Kamīns, tā dizains, detaļas un prasmīgi izvēlēto materiālu saskaņa ar pārējiem interjera elementiem, ļauj uz to palūkoties kā nozīmīgu, kopējo toni un noskaņu organizējošu formu.

Nevar sacīt, ka kāds no kamīnu veidiem pašlaik nav modē. Klasiskie kamīni ir bijuši aktuāli vienmēr, kā vienu no spilgtākajiem piemēriem var minēt uzņēmumu Godin, kas ir viens no vecākajiem ražotājiem pasaulē un piedāvā kamīnus un kamīnu kurtuves jau kopš 1840. gada. Tāpat mūsdienās tiek piedāvāti arvien efektīvāki kamīni. Tādi progresīvi ražotāji kā, piemēram, M-Design, Hoxter un Nordica nepārtraukti attīsta jaunas tehnoloģijas un pilnveido kamīnu kurtuves, tādējādi atrodoties soli priekšā citiem ražotājiem.

Kamīni un to piedāvājums mūsdienās ir ļoti plašs, tomēr tos nevar veidot atrauti no pārējās mājas, vai dzīvokļa telpas. Pirms izvēlēties kamīna novietojumu, izmērus un stilu, jāizvērtē telpas funkcija un tehniskās iespējas.
Tā kā kamīni pārsvarā ir ļoti individuāli to novietojumu telpā nosaka plānotais, vai jau esošais interjers, ģimenes vajadzības un dzīves stils. Ja tehniskās iespējas ļauj, kamīns var tikt būvēts jebkurā telpā un arī izvietots atkarībā no vajadzības – pie ārsienas, vai starpsienas, telpas centrā, izmantot par lielu telpas sadalošu objektu. Attiecībā uz kamīna novietojumu, vislabākos padomus sniegs arhitekts, vai dizainers, kas novērtēs telpu un saskaņos pasūtītāja ieceres ar iespējām.

Pirms kamīns tiek uzstādīts, vispirms jāsāk ar skursteņslauķa apmeklējumu, lai pārliecinātos, vai dūmvads, pie kura tiks pievienota kamīna kurtuve, atbilst visām ugunsdrošības normām un tehniskajiem standartiem un vietu kamīnam vēlams paredzēt, jau projektējot māju.

Jūsu ideja - mūsu izpildījums

Jūsu idejas ir iespējams pārvērst realitātē. Modernas tehnoloģijas, zināšanas un ilggadēja pieredze mums palīdz realizēt arī visprasīgākā klienta vēlmes. Mēs piedāvājam individuālu pieeju katram klientam - kamīns tiks projektēts un izgatavots pēc jūsu idejas un vēlmēm, vai arī ir iespēja izvēlēties kamīnu no dizaineru piedāvātajiem modeļiem. Klasika, modernisms vai fantāzijas lidojums, kamīna stils atkarīgs no jūsu izvēles un redzējuma.

Mūsu salonā, kamīns ir projekts ciešā sadarbībā ar klientu. Atnākot pie mums, vēlams ar vizuālu telpas plānojumu, mūsu speciālisti palīdzēs izvēlēties vispiemērotāko kamīna un kamīna kurtuves veidu, ņemot vērā telpas plānojumu, dūmvada novietojumu un citus tehniskos parametrus, saskaņojot klienta ieceres ar telpas tehniskajām iespējām. Kamīna formai nav ierobežojumu, arī tā funkcijas var būt dažādas - kamīns kā interjera dizaina elements, vai arī efektīvs mājokļa siltuma avots.

Kopā ar salona darbiniekiem, palīdzēsim izvēlēties apdares materiālus, atbilstoši jūsu vēlmēm, un izstrādāsim kamīna vizualizācijas un projektu. Mūsdienās kamīna apdares materiāli ir ļoti daudzveidīgi. Dažādus kamīna apdares materiālu veidus iespējams aplūkot uz vietas mūsu salonā. Tā kā katrs kamīns tiek individuāli projektēts un pielāgots klienta vēlmēm, varam apgalvot, ka katrs kamīns ir ekskluzīvs darbs.

Kad pasūtītie materiāli ir izgatavoti, tiek veikta piegāde un kamīna būvniecība. Kamīna būvniecības laiks ir atkarīgs no projekta sarežģītības, izvēlēto apdares materiālu specifikas un pieejamības. Mums ir svarīgi, lai katrs klients būtu apmierināts ar savu izvēli. Kad kamīns ir pabeigts un to var sākt kurināt, meistari nodemonstrēs kamīna iekuršanu un izskaidros kā pareizi regulēt degšanu, lai kamīna lietošana būtu efektīva un pilnīga. Ja klientam rodas jautājumi, vai ir kādas neskaidrības, mēs noteikti sniegsim atbildes un meklēsim risinājumus. Mēs sadarbojamies ar visizcilākajiem kamīna kurtuvju, kamīna apdares un būvniecības materiālu ražotājiem, tā nodrošinot augstu kvalitāti un atbilstību visām ugunsdrošības prasībām.

Adrese

Rīga
A.Deglava iela 50
(pie Deglava tilta)

Darba laiks

Darba dienās: 10:00 - 18:00
Sestdienās - nestrādājam
Svētdienās - nestrādājam

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
67551102

© 2019 Kamīndizains, Rīga