kamīnu kurtuves un kamīniJūsu ideja - mūsu izpildījums

 

Jūsu idejas ir iespējams pārvērst realitātē. Modernas tehnoloģijas, zināšanas un ilggadēja pieredze mums palīdz realizēt arī visprasīgākā klienta vēlmes. Mēs piedāvājam individuālu pieeju katram klientam - kamīns tiks projektēts un izgatavots pēc jūsu idejas un vēlmēm, vai arī ir iespēja izvēlēties kamīnu no dizaineru piedāvātajiem modeļiem. Klasika, modernisms vai fantāzijas lidojums, kamīna stils atkarīgs no jūsu izvēles un redzējuma.

 

Mūsu salonā, kamīns ir projekts ciešā sadarbībā ar klientu. Atnākot pie mums, vēlams ar vizuālu telpas plānojumu, mūsu speciālisti palīdzēs izvēlēties vispiemērotāko kamīna un kamīna kurtuves veidu, ņemot vērā telpas plānojumu, dūmvada novietojumu un citus tehniskos parametrus, saskaņojot klienta ieceres ar telpas tehniskajām iespējām. Kamīna formai nav ierobežojumu, arī tā funkcijas var būt dažādas - kamīns kā interjera dizaina elements, vai arī efektīvs mājokļa siltuma avots.

 

Kopā ar salona darbiniekiem, palīdzēsim izvēlēties apdares materiālus, atbilstoši jūsu vēlmēm, un izstrādāsim kamīna vizualizācijas un projektu. Mūsdienās kamīna apdares materiāli ir ļoti daudzveidīgi. Dažādus kamīna apdares materiālu veidus iespējams aplūkot uz vietas mūsu salonā. Tā kā katrs kamīns tiek individuāli projektēts un pielāgots klienta vēlmēm, varam apgalvot, ka katrs kamīns ir ekskluzīvs darbs.

Kad pasūtītie materiāli ir izgatavoti, tiek veikta piegāde un kamīna būvniecība. Kamīna būvniecības laiks ir atkarīgs no projekta sarežģītības, izvēlēto apdares materiālu specifikas un pieejamības.

 

Mums ir svarīgi, lai katrs klients būtu apmierināts ar savu izvēli. Kad kamīns ir pabeigts un to var sākt kurināt, meistari nodemonstrēs kamīna iekuršanu un izskaidros kā pareizi regulēt degšanu, lai kamīna lietošana būtu efektīva un pilnīga. Ja klientam rodas jautājumi, vai ir kādas neskaidrības, mēs noteikti sniegsim atbildes un meklēsim risinājumus. Mēs sadarbojamies ar visizcilākajiem kamīnu kurtuvju, kamīnu apdares un būvniecības materiālu ražotājiem, tā nodrošinot augstu kvalitāti un atbilstību visām ugunsdrošības prasībām.