Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu Jūsu lietošanas pieredzi, analizētu datplūsmu un optimizētu vietnes darbību.
Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lasīt vairāk ...

Siltuma akumulācijas krāsnis Godin

apkures krāsniņas

Ar malku kurināmas Petit Godin apkures krāsnis ar siltuma akumulācijas efektu izceļas ar augstu kvalitāti, efektivitāti, unikālu ilgmūžību vairāku desmitu gadu garumā un izsmalcinātu izskatu.

Krāsnis ir ar vienmērīgu, ilgstošu siltuma akumulāciju un atdevi, ekonomisku degšanas režīmu un augstu sadegšanas lietderības koeficentu virs 78%, kas ļaus ievērojami ietaupīt nepieciešamo kurinamā daudzumu siltumenerģijas ražošanai.

Īpaša konstrukcija, degšanas režīma regulācijas iespējas un biezs, blīvs, siltumu akumulējošs iekšējais oderējums nodrošina augstu degšanas temperatūru, pilnīgu kurināmā sadegšanu un ilgstošu vienmērīgu siltuma akumulāciju.

Apkures krāsnis Godin ir ar ekanomisku degšanas režīmu un ilgstošu siltuma atdevi vairakas stundas pēc kurināmā sadegšanas, kā arī ārkārtīgi viegli un ērti lietojamas.

Godin ir ražotne ar senām tradīcijām, kas dibināta 1840. gadā Francijā un ir pazīstama visā pasaulē. Tās izstrādājumiem ir raksturīgs īpašs dizains, augsta efektivitate un lieliska čuguna kvalitāte kas arī Latvijā ir pārbaudīta vairāk kā 20 gadu garumā.

Godin ir pirmais ražotājs, kas izmanto īpašu, patentētu tehnoloģiju, ar kuru uz čuguna tiek uzklāta majolikas glazūra un modeļi ir pieejami melnā, zaļā, zilā un brūnā krāsā. Unikālās konstrukcijas un efektivitātes dēļ Petit Godin siltuma akumulācijas krāsnis ir populāras arī mūsdienās.