Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu Jūsu lietošanas pieredzi, analizētu datplūsmu un optimizētu vietnes darbību.
Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lasīt vairāk ...

Kamīnu kurtuves

mūsdienās ir ļoti daudzveidīgas un to vizuālais un tehniskais izpildījums var būt ļoti atšķirīgs. Mūsu piedāvātais klāsts ir ļoti plašs, sākot no atpazīstamajām klasiskajām čuguna kamīnu kurtuvēm, līdz kurtuvēm, kas izstrādātas izmantojot jaunākās un modernākās tehnoloģijas.

Tādu moderno ražotāju kā M-Design, La Nordica un Hoxter kamīnu kurtuves ir īpašas ar savu unikālo uguns spēli un vienmēr tīro stiklu. Tās var būt kā kvalitātes un askētiskuma paraugs – kurtuves kurās uguns skaistuma un varenības klātbūtne ir jūtama visspēcīgāk.

Savukārt klasikas un seno vērtību cienītājs sev atradīs lielu izvēli Godin - Cheminees Diffusion čuguna kamīnu kurtuvju klāstā. Uzņēmums Godin čuguna liešanas un apstrādes tradīcijas ir veidojis 175 gadu garumā, kas liecina par precizitāti un augstu kvalitāti.

Kamīnu kurtuves ir pieejamas dažādos izmēros un variācijās – ar prizmatisku, liektu, trīspusēju vai sānu stiklu, caurskatāmas un ar dažādiem durvju pacelšanas mehānismiem. Iekšējais noformējums var būt ar dekoratīvu čuguna, keramikas vai šamota oderējumu, kas nodrošinās ne tikai estētisku izskatu, bet arī kurtuves ilgmūžību.