Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu Jūsu lietošanas pieredzi, analizētu datplūsmu un optimizētu vietnes darbību.
Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lasīt vairāk ...

Kamīnu kurtuves Hoxter

Ar īpašu izpratni par apkures ierīcēm, izmantojot modernākās tehnoloģijas, inovācijas un precizitāti, kompānijas Hoxter izstrādātās kamīnu kurtuves izceļas ar augstu efektivitāti, ilgmūžību un izturību. Mūsdienīgs dizains, unikāla gaisa padeves sistēma un regulēšana un kamīnu kurtuves dubultais, ugunsizturīgais stikls nodrošina īpaši skaistu malkas degšanu un pilnīgu, ekoloģisku kurināmā sadegšanu.

Kamīnu kurtuves ar dubulto keramisko stiklu ir Hoxter rūpnīcas izstrādājums un ir jaunums kamīnbūvē. Kamīnu kurtuvēm ar dubulto keramisko stiklu, karstuma tiešo izstarojumu caur to var samazināt līdz 40%, kas nodrošina komfortablu un patīkamu atrašanos pie kamīna un mājas mikrovides komforts tiek nodrošināts nepārkarsējot dzīvojamas telpas.

Kamīnu kurtuves iekšējais šamota oderējums un dubultais stikls ievērojami palielina tās efektivitāti, siltumatdevi un lietderības koeficentu pateicoties samazinātam karstuma starojumam caur stiklu un ievērojami augstākai degšanas temperatūrai pašā kurtuvē, kas veicina kurināmā pilnīgu sadegšanu, stikla neaizkvēpšanu, skaistu liesmas spēli un CO izmešu samazināšanos.

Visas Hoxter kamīnu kurtuves ir CE sertificētas un atbilst augstākajiem starptautiskajiem standartiem.