Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu Jūsu lietošanas pieredzi, analizētu datplūsmu un optimizētu vietnes darbību.
Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lasīt vairāk ...

Kamīnu kurtuves M-Design

M-design jaunās paaudzes kamīnu kurtuves ir kā uguns ierāmējums, kurā nav nekā lieka, kas aizsegtu aizraujošo uguns spēles skaistumu. Patiesībā aiz šīs šķietami vienkāršās ārienes slēpjas desmitiem sarežģītu līdz perfektumam noslīpētu mehānisku mezglu. Ir skaidrs, ka kurtuvi konstruējuši cilvēki, kuri izprot kamīna būtību, kurā dominējošā loma ir ugunij, tādēļ M-Design kamīnu kurtuves ir iecienījuši dizaineri un arhitekti.

Kuršanās laikā kamīnu kurtuves stikla dzidrumu un tīrību nodrošina izmantotie materiāli un tehnoloģijas, kas pielietoti tās izstrādē.

Malkas degšanas un uguns liesmas speles skaistums tiek nodrošināts ar īpašu uzbūves mehānismu, degšanas gaisa padevi un materiāliem, kas izmantoti kurtuves iekšējā apdarē.

Viens no šī brīža M-Design lepnumiem ir kamīnu kurtuves Luna Diamond+, aprīkotas ar stikla paceļamo mehānismu un degšanas režīma regulāciju, kas darbojas arī ar tālvadības palīdzību izmantojot aplikāciju Jūsu viedtālrunī. Atklātās uguns cienītājiem ir iespēja izmantot nolaižamo dzirksteļu sietu, kas iebūvēts kamīna kurtuves mehānismā. 

M-Design ražotne atrodas Beļģijā un savu modeļu izstrādnē ražotājs izmanto zinātnisku pieeju un katrs jaunais modelis tiek pilnveidots un testēts divu gadu garumā. Šādi nodrošinot savu produktu kvalitāti, M-Design dod 8 gadu garantiju savām kurtuvēm.

Visas M-Design kamīnu kurtuves ir CE sertificētas un atbilst augstākajiem starptautiskajiem standartiem.