Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu Jūsu lietošanas pieredzi, analizētu datplūsmu un optimizētu vietnes darbību.
Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lasīt vairāk ...

Malkas plītis Nordica

Lieliskas ēdienu pagatavošanai un siltumam.

Pateicoties īpaši izstrādātai dūmgāzu plūsmas sistēmai, degšanai un temperatūras kontrolei, šīs malkas plītis kļūs par lielisku sabiedro jūsu virtuvē, kas ļaus pilnībā izbaudīt uz maklas gatavota ēdiena īpašo aromātu un garšu.

Gatavojiet uz biezās čuguna plīts virsmas vai izmantojiet plašo un ērti lietojamo cepeškrāsni, kas sasniedz optimālu temperatūru īsā laikā.

Nordica malkas plītis ir jaudīgas, ar augstu lietderības koeficentu un pilnībā atbilstošas augstākajiem Eiropas standartiem un drošības prasībām. Tās var lietot ne tikai ēdiena pagatavošanai, bet arī kā efektīvas malkas apkures ierīces, aprīkotas ar iespējamu ārējā degšanas gaisa padevi jūsu komfortam un drošībai.

Jaunākie modeļi Padova, Verona un Vicenza ir pārbaudītas un apstiprinātas malkas plītis, kas ir droši iebūvējamas starp citām virtuves iekārtām un mēbelēm bez nekādas papildus karstuma izolācijas. Neuzkartošas sānu malas, iespējama augstuma regulācija un savienošana ar dūmvadu no četrām pusēm padara šīs plītis universālas un viegli uzstādāmas.

Šīs malkas plītis ir ērti lietojamas un ilgmūžīgas, pateicoties augstākās kvalitātes čugunam, karstumizturīgam nerūsējošam tēraudam, emaljētam tēraudam un citiem materiāliem, kas izmantoti to ražošanā. Kurtuves durvis ir blīvi noslēdzamas, un atkarībā no modeļa tās var būt ar vienu vai dubulto stiklu un iekšējo čuguna vai šamota keramikas Nordiker oderējumu, kas nodrošina pilnīgu kurināmā sadegšanu un augstu lietderības koeficentu.

Visas Nordica malkas plītis ir CE sertificētas un atbilst augstākajiem starptautiskajiem kvalitātes standartiem.