Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu Jūsu lietošanas pieredzi, analizētu datplūsmu un optimizētu vietnes darbību.
Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lasīt vairāk ...

Vairāk kā pirms 10 gadiem GODIN rūpnīca Francijā uzsāka ražot jaunu produktu līniju. CHEMINEES DIFFUSION ir ekonomiskas klases kamīni, čuguna kamīnu kurtuves un krāsniņas. Šobrīd ir pieejami 20 čuguna kamīnu kurtuvju modeļi, 4 krāsniņas un 21 kamīnu apdare. Pateicoties samerā nelielajam modeļu klāstam, ražotājs ir panācis ideālu kvalitātes un cenas līdzsvaru.

Uzzinot cenu var rasties aizdomas, ka šie kamīni un čuguna kamīnu kurtuves un krāsniņas nav izgatavoti Francijā. Jūs varat būt pilnīgi pārliecināti, ka iegādajaties 100% Francijā ražotus un iepakotus kamīnus, čuguna kamīnu kurtuves un krāsniņas ar pilnu CE sertifikāciju un 5 gadu garantiju.

diffusion čuguna kamīnu kurtuves un krāsniņas Visas kamīnu kurtuves un krāsniņas izgatavotas no kvalitatīva čuguna uz DISAMATIC ražošanas līnijas. Kamīnu apdares izgatavotas no dabīga akmens, keramikas un koka.

Šodien CHEMINEES DIFFUSION produkcija tiek eksportēta uz vairāk kā 50 pasules valstīm. Ja vēlaties iegūt savā īpašumā kvalitatīvu kamīnu, kamīna kurtuvi vai krāsniņu par peņemamu cenu, un ja gribat būt pārliecināti, ka tā ražota Francijā, tad CHEMINEES DIFFUSION ir pareizā izvēle.