Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu Jūsu lietošanas pieredzi, analizētu datplūsmu un optimizētu vietnes darbību.
Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lasīt vairāk ...

Francijā vārds GODIN pamatoti asociējas ar vārdu SILTUMS, jo GODIN krāsniņu un kamīnu tradīcijas sniedzas vairāk kā 160 gadu vēsturē.
1840. gadā Žans Batists Godins dibināja rūpnīcu, kurā pirmo reizi pasaules vēsturē uzsāka sērijveidā ražot čuguna apkures krāsniņas, virtuves plītis un kamīnus.godin logo jumts Daudzas tajā laikā ražotās krāsniņas, virtuves plītis un kamīni silda mājokļus vēl šodien, rotā interjērus vai ir kolekcionāru īpašumā.

Žana Batista Godina kontā ir vairāk kā 50 patenti, kas saistīti ar apkures ierīcēm. Īpaši jāatzīmē tehnoloģija ar kuru uz čuguna tiek uzklāta majolikas glazūra.

Petit Godin krāsniņu modeļos atklājas šī majolikas glazūras burvība apvienojumā ar lielu siltuma atdevi un ilgstošu degšanas režīmu. Savas unikālās konstrukcijas dēļ Petit Godin čuguna krāsniņas ir izdzīvojusi līdz mūsdienām un ir krāsniņas ar vissenāko vēsturi pasaulē.

Šodien GODIN ir viena no modernākajām rūpnīcām Francijā un Eiropā un ļoti plašā klāstā ražo krāsniņas, kamīnus un virtuves plītis, kurām nav analogu dizainā un konstrukcijā.

UZ KATRAS AUTENTISKAS GODIN KRĀSNS NOTEIKTI IR GODIN LOGOTIPS!

No GODIN muzeja Gīzē Francijā:

no godin muzeja