Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu Jūsu lietošanas pieredzi, analizētu datplūsmu un optimizētu vietnes darbību.
Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lasīt vairāk ...

Regnier ir Francijas keramikas mākslinieku darbnīca, kura turpina vairākus gadsimtus senās Desvres pilsētiņas keramikas mākslas tradīcijas. Desvres keramikas mākslinieki izgatavo visdažādākos ar roku apgleznotus interjera priekšmetus.

Mākslas darbnīcas Regnier īpašnieks Žans Mišels Renje vairākus gadus strādāja, lai radītu māla un glazūras recepti - noturīgu pret ilgstošu pakļaušanu augstām temperatūrām. Tā radās pirmās Regnier keramikas podiņu krāsnis.

Regnier krāsnis ir unikāls roku darbs. Katrs krāsns elements tiek apgleznots ar roku un uz gatavā izstrādājuma ir mākslinieka paraksts. Dekoru izvēle ir visai plaša, pat standarta piedāvājumā, bet Regnier mākslinieki var izpildīt īpašus pasūtījumus pēc skicēm.

Krāsnīs tiek iebūvētas kurtuves ar dubulto vai trīskāršo sadegšanu un pateicoties tam izsmalcinātās krāsnis iegūst augstu funkcionalitāti  un lieliski apsilda telpas. Siltums, kas izdalās no keramiskās virsmas pārklātas ar glazūru ir ļoti patīkams.

Savas unikalitātes dēļ, ar gadiem šīs krāsnis nezaudē savu vērtību un vienmēr ir mājas centrālais interjera un siltuma elements.